הם צנון טוב סוכר גבוה בדם?

יש כמה ראיות ראשוניות כי חלקים ספציפיים של צנון עשוי לעזור להפחית את רמת הסוכר בדם, אבל זה ייקח הרבה יותר מחקר לפני תזונאים יכול בטענה בטענה שזה יעבוד בשבילך. התייעץ עם הרופא שלך על הדיאטה שלך לניהול רמות גבוהות של סוכר בדם.

מה גורם גבוהה סוכר בדם

רמות גבוהות של סוכר בדם מתרחשות לעיתים קרובות כאשר הגוף שלך לא עושה מספיק אינסולין או לא יכול להשתמש כראוי אינסולין זה עושה, היא קשורה בדרך כלל עם סוכרת. מזונות המכילים פחמימות, כגון דגנים, פירות או חלב, יש להם את ההשפעה הגדולה ביותר על רמת הסוכר בדם, ואכילת כמות גדולה מידי של פעם עלולה לגרום לעלייה ברמות הסוכר בדם.

צנון תזונה

צנוניות הם לא מזון פחמימות גבוהה. למעשה, הם נמוכים מאוד הן carbs ו carbs. מנה 1 כוס של צנוניות גלם פרוס מכיל 19 קלוריות, 4 גרם של פחמימות, 2 גרם של סיבים 1 גרם של חלבון. צנוניות עשירות גם בויטמינים ומינרלים, עם 29 מיליגרם של סידן, 270 מיליגרם של אשלגן, 17 מיליגרם של ויטמין C ו- 29 מיליגרם של חומצה פולית לכל מנה אחת.

צנוניות וסוכר בדם גבוה

כמו מזון דל פחמימות, צנוניות לא צריך להיות הרבה השפעה על רמת הסוכר בדם, אלא אם כן אתה אוכל כמויות גדולות. מחקר שפורסם בשנת 2007 בכתב העת Journal of Nutritional Science and Vitaminology מדווח כי נבטי צנונית יפנית, המכונה גם daikon, הורידו את רמות הסוכר בדם בחולדות הסוכרת. אמנם יש כמה ראיות כי נבטי צנון עשוי לעזור עם רמות גבוהות של סוכר בדם, ניסויים קליניים נחוצים לפני תביעות והמלצות יכול להיעשות.

צנוניות תוכנית דיאטה בריאה שלך

כאשר מדובר על ניהול הסוכר בדם, צנוניות לעשות תוספת בריאה לתוכנית הדיאטה שלך. וכמו ירק צלי, צנוניות גם יכול לעזור להפחית את הסיכון לסוגים מסוימים של סרטן כגון ריאות או סרטן המעי הגס, על פי מכון לינוס פאולינג. מוסיפים את צנוניות פרוסות לסלט ירקות שלך עבור כמה קראנץ ‘, או מטגן, אדים או להרתיח אותם עבור צלחת נמוכה נמוכה קלוריות, נמוך צלחת בצד הירקות.