אתה יכול למתוח את הרצועות הירך בבטחה?

הרצועות בגוף שלך מחברות את העצמות לעצמות אחרות. בירך, רצועות הירך שלך לחבר את החלק העליון של עצם הירך אל עצם האגן. בגלל הרצועות שלך לשמור על מפרק הירך שלך במקום, הם חיוניים כדי לספק יציבות הירך והרגל. רצועות הירך שלך גם יש תפקיד בתנועת הרגל, כלומר הרצועות ניתן למתוח בדיוק כמו שרירי הרגליים. אמנם על פי רוב מתיחה זו היא נוהג בטוח, במקרים מסוימים כמה מתיחה לא מומלץ.

ישנן נסיבות מסוימות בהן יש להימנע מתיחה של הרצועה הירך מחשש הצבת עומס עודף על השרירים הפגועים או המפרקים. זה כולל כאשר הירך שלך נפוחה, מרגיש חלש יותר מאשר מפרק הירך השני שלך או כאשר אתה חווה כאב קיצוני עם תנועת ירך. אם אתם סובלים מתסמינים אלו, ראו את הרופא שלכם, אשר יכול להעריך את מיתרי הירכיים ומבני הירך שמסביבם לפציעה.

כאשר אתה מתאמן בטוח מתיחה, רצועה הירך שרירים מתיחה מציעה יתרונות רבים. זה כולל שיפור טווח התנועה שלך במפרק. מפרק הירך גמיש מפחית כאב ונוקשות עם תנועות בסיסיות כמו הליכה, ישיבה או לצאת מהמכונית. גמישות הירכיים גמישות גם לשפר את היציבה שלך כי רצועות משוחרר למשוך פחות על עצם האגן מאשר אלה חזק, וזה מפחית כאבי גב תחתון ומסייע לך לשבת straighter. אם קיבלת אישור מהרופא שלך, אתה יכול למתוח את מפרק הירך בעקבות החלפת מפרק הירך, פציעה או מתח שרירים.

הרצועה הלסתית שלך היא רצועה הירך כי פועל על פני החלק העליון של עצם הערווה. ייתכן שתרצה למתוח את הרצועה אם אתה חווה כאב באזור הירך כאשר כורעת על ברכך או מתקשה להביא את הברכיים גבוה יותר מהירכיים בעת הישיבה. ייתכן שלא תוכל לבצע את זה בבטחה אם יש לך משכה שריר מפשעתי כי מתיחה נוספת עלולה לגרום משיכה נוספת או מתיחה. כדי למתוח את הרצועה, לשבת עם הרגליים מונחות יחד על הרצפה ואת הברכיים מעט זה מזה. לתפוס את הרגליים ולמשוך אותם לכיוון המפשעה שלך. רכן מעט קדימה, שומר על הגב ישר. החזק במשך חמש שניות ולאחר מכן שחרר את המתיחה. חזור על 15 עד 20 פעמים.

כאשר מתיחה את מיתרי הירך, חשוב תמיד לעקוב אחר כמה נוהלי בטיחות כדי למנוע פגיעה או מאמץ. תמיד לחמם את השרירים לפני מתיחת אותם. עבור אזור הירך, פשוט הליכה במשך חמש דקות יכול לעזור. לא להקפיץ את הרגליים כפי שאתה למתוח כמו זה יכול לתרום לחץ. זכור, המטרה של הירך מותח הוא מתיחה כדי לעזור לך להרגיש עמוק, מרגיע למתוח. אם אתה חווה כאב או משיכת באזור הירך, להפסיק את התרגיל ולעבור על אחרת או להפסיק את הפגישה מתיחה לחלוטין.

אַזהָרָה

יתרונות

מיתרי ליגמנט

מתיחה עצות בטיחות