אני יכול לממש לאחר הפלה כירורגית?

סוג ההפלה שהרופא בוחר עבורכם יהיה תלוי בשלב ההריון אליו התקדמתם. בדרך כלל, להפלות המתרחשות מוקדם יותר בהריון יש תקופת החלמה קצרה יותר מאחר שהן פחות נרחבות. אם אתם עוברים הפלה בשלב מאוחר יותר, אתם יכולים לצפות לזמן התאוששות ארוך יותר. חשוב שתדון בסוגי ההפלות השונים ובטיפול הנלווה לך, כך שתדע בדיוק איך ההפלה תשפיע על הגוף שלך, ומה זה אומר כשאתה חוזר לפעילות הרגילה שלך, כגון פעילות גופנית.

הרופא שמבצע את ההפלה שלך יכיר את המקרה האישי שלך, את סוג ההפלה שעברת ואת המשמעות של ההתאוששות שלך. יש דיון לאחר ההליך על איך לחזור לפעילות הרגילה שלך. אם היו סיבוכים, ייתכן שיש לך תקופת החלמה ארוכה יותר מאשר המסורתית לאחר הפלה. אם אתה שוכח לשאול, להתקשר למרפאה ולדבר עם אחות, מי יכול לקבל את הקובץ שלך לתת לך המלצות אישיות עם עזרה של רופא.

מיד לאחר ההליך שלך, אתה עלול להרגיש מטושטש בהתאם לסוג של הרדמה הרופא שלך בשימוש. אמנם זה בסדר גמור לך ללכת, ייתכן שתרצה לבקש חבר או בן משפחה כדי להסיע אותך הביתה מן המרפאה, כך שתוכל לנוח להתאושש. בימים הקרובים לאחר ההליך שלך, זה בסדר לחדש את הפעילות היומיומית, כגון ניקוי הבית, הליכה או הולך לעבודה ובית הספר לפי הצורך. רק את ההשפעות מתמשך יכול להיות קצת תצפית ו cramping.

לאחר שבוע עד 10 ימים, אתה יכול להתחיל לחדש את לוח הזמנים של התרגיל הרגיל, כל עוד אתה מרגיש בנוח. אם אתה מתחיל לממש ולשים לב לדימום מוגזם, להפסיק פעילות גופנית ולפנות לרופא מיד. אם אפשר, להקל על שגרת האימון שלך כדי acclimate הגוף שלך לממש ולתת לעצמך זמן להעריך את תגובת הגוף שלך. שימו לב לסימני אזהרה של בעיה, כגון דימום כבד, עוברים קרישי דם, חום מעל 100 מעלות פרנהייט או כאב חמור.

תרגיל בעל השפעה נמוכה הוא הטוב ביותר כאשר אתה מתחיל להתאמן שוב. זה אומר התרגיל כי הוא קל יותר לעשות כפי שאתה acclimate לשגרת האימון שלך שוב. התחל עם תרגיל קל, כגון הליכה, הרמת משקולות אור או יוגה. כפי שאתה מרגיש חזק יותר, אתה יכול להוסיף משקולות כבדים, ללכת על ריצה או לרכוב על האופניים שלך. חשוב שתקדיש את הזמן שלך ותשמע את הגוף שלך כמו שאתה חוזר לקדמותו לאחר ההפלה.

המלצות לרופא

מיד אחרי

לאחר שבוע

נמוכה השפעה תרגיל