עלה זית לחלץ עזרה עם יבלות?

יבלות יכול להיות גירוי מכוער על חלקים שונים של הגוף שלך. על פי אוניברסיטת מרילנד המרכז הרפואי, יבלות הן גידולים קטנים בעור הנגרמת על ידי זיהום ויראלי של השכבה העליונה של העור הם בדרך כלל כאבים ובלתי מזיק. המיקום של היבלת יכול בדרך כלל לקבוע את סוג היבלת זה. תמצית עלי זית עשויה לסייע בטיפול ביבלות מסוימות, אך מומלץ שתדבר עם הרופא שלך לפני השימוש בדף הזית כדי לטפל בהם.

סוגים

יבלות נגרמות על ידי וירוס הפפילומה האנושי מדבק. הם יכולים להתפשט על ידי אדם אל איש הקשר עשוי לקחת עד שישה חודשים לפתח לאחר החשיפה שלך לנגיף, על פי MayoClinic.com. Plantar יבלות לפתח על כפות הרגליים, בדרך כלל על העקבים או כדורי הרגליים שבו הלחץ ביותר הוא. יבלות נפוץ עשוי להופיע בכל מקום על הגוף, עם זאת, הם נפוצים יותר על הידיים. יבלות באברי המין יכולות להופיע על אזור איברי המין או בקרבתו, כמו גם בתוך הנרתיק או פי הטבעת. יבלות המופיעות על הפנים או האחורי של הידיים נקראים יבלות שטוחות. יבלות אלה בדרך כלל חלקה וקטנה יותר מאשר סוגים אחרים של יבלות.

תמצית עלי זית

השימוש בתמצית עלה זית למטרות רפואיות החל במצרים העתיקה לפני זמן רב. מאז, צמח זה נעשה שימוש בלחימה בזיהומים, הורדת לחץ דם, דלקת פרקים והפרעות אוטואימוניות מסוימות. בנוסף, עלה הזית מכיל תכונות אנטי פטרייתי, אנטי ויראלי אנטיבקטריאלי אשר עשוי להיות מועיל בטיפול סוגים מסוימים של יבלות.

שימושים

עלה זית זמין בצורת תמצית כמוסה. כדי להשתמש בעשב זה לטיפול יבלות, המרכז הרפואי של אוניברסיטת מרילנד מציע לקחת 250 עד 500 מ”ג של עלי הזית סטנדרטית לחלץ אחת לשלוש פעמים ביום כדי לסייע בפעילות החיסונית אנטי. UMMC גם מייעץ כי תה צמחים עשויים להיות חדורים מעלי זית.

תופעות לוואי

תמצית עלים זית אינה מומלצת לנשים היכולות להרות או להניק. לעשב זה יכולות להיות השפעות שליליות על היעילות של תרופות מסוימות ועלולות להוביל לשלשולים, כאבי ראש, פריחות ותסמינים. בנוסף, תמצית עלי הזית עשויה להשפיע על יכולת הקרישה של הדם. זה דחק כי אתה מדבר עם רופא מקצועי לפני השימוש בעשב זה לטיפול בכל מצב בריאותי.