סליל חשמלי מול קרמיקה

כאשר הגיע הזמן לבחור טווח חדש הדף עבור הבית שלך, להבין את ההבדלים ביניהם יכולים לעזור לך לעשות את הבחירה הטובה ביותר עבור המשפחה שלך. סליל חשמלי ומשטחי בישול קרמיים יש כמה הבדלים משמעותיים בטיפול, שימוש יומיומי וניקיון. בהתאם לדרישות של אורח החיים שלך ואת העדפות הסגנון שלך, אחד יכול להתאים את המטבח שלך טוב יותר מאשר אחרים.

ניקוי

משטחים סליל חשמלי ניתן לנקות בקלות עם ניקוי מכשיר מטבח מסורתי וספוג. בהתאם לסוג של פני השטח, ייתכן שתצטרך מסחרי נירוסטה מנקה במקום. משטחי קרמיקה דורשים שיטות ניקוי זהירות מאוד. השתמש מנקה משטח קרמיקה מטלית רכה כדי לשמור על פני השטח של המכשיר הקרמי שלך. ניקוי סוכר נשפך מיד עם מגבת נייר, או לגרד על מבושל על נשפך עם מגרד פלסטיק או סכין גילוח, בזהירות זהירות כדי למנוע מגרד את פני השטח.

כלי בישול

משטחי בישול קרמי דורשים בחירת כלי בישול זהיר. רוב היצרנים ממליצים להשתמש בכלי בישול כבד עשוי נירוסטה או אלומיניום לקבלת התוצאות הטובות ביותר. חומרים אלה לנהל חום היטב מבלי לפגוע במשטח הקרמי. ברזל יצוק עם ציפוי אמייל המספק תחתית חלקה מקובל, בתנאי שאתה מרים את המחבת לפני העברתו. מכשירי סליל חשמליים הם הרבה יותר סלחני על אפשרויות כלי בישול. כלי בישול כבד כי מבצעת חום טוב מקובל, בין אם זה קרמיקה, חרס, ברזל יצוק, נירוסטה או אלומיניום.

הַסָקָה

מבער סליל חום במהירות, להגיע לטמפרטורה להגדיר מהר יותר מבערי קרמיקה. אבל החום מרוכז יותר על מבערי קרמיקה, יצירת תהליך בישול יעיל. סלילי להישאר חם יותר מאשר מבערים קרמיקה ולהוות סיכון לשרוף אם אתה מכה את סלילי כי בולטות מפני השטח. מבער סליל מתחבר למקור מתח מתחת למשטח התנור. ייתכן שהחיבור מתנתק, מה שגורם למבער להיכשל. משטחי בישול קרמיים אינם נתקלים בבעיה זו.

משטח עמידות ומראה

סלילי סלילי חשמל הם עמידים יותר משטחי קרמיקה כאשר אתה צריך לשים את הדברים על גבי אותם. לדוגמה, ניתן להניח שקיות מכולת על משטח הסליל מבלי לסכן נזק כלשהו לאזור הבישול. אם אתה שם את השקיות על משטח קרמי, עם זאת, זה יכול לגרד או אחרת לפגוע בראש. משטחי הקרמיקה חלקים ונראים משוכללים יותר במטבח בהשוואה לסלילים, הבולטים מעל ראש התנור ומשבשים חזותית את הקווים החלקים של המכשיר.