התכווצויות בשרירי השוק בזמן רכיבה על אופניים

הסיבה המדויקת של cramps שריר השוק הוא עדיין לא בטוח, אבל כמה גורמים מופיעים כדי cramping. לדוגמה, אם אתה מיובש, חסר כמה מלחי גוף מכריעים, לדחוף את עצמך חזק מדי או פשוט קצת יותר מבוגר, אתה נוטה יותר לסבול התכווצות עגל. התכווצויות בזמן רכיבה על אופניים מתמקדים לעיתים קרובות בשרירי השוק. רוכבי אופניים חווים לעתים קרובות כאבי עגל כאשר הם דוחפים את הגבולות הפיזיים שלהם קשה מדי.

Calves הם אחד האזורים הנפוצים ביותר של הגוף לחוות cramping. כאשר עוויתות העגל שלך בזמן רכיבה על אופניים, הוא עשוי להרגיש חזק, להתחיל להתעוות במהירות, וכמעט בוודאות לגרום אי נוחות. עבור רבים, התכווצויות מתכוון כאב חדה, בלתי נסבל כמו סיבי השריר להתעוות ללא שליטה. עם זאת, התכווצויות הם בדרך כלל לא סיבה לדאגה רצינית. עם קצת מתיחות או עיסוי, הכאב לעיתים קרובות נעלמת שריר עשוי לחזור לנורמה – אם כי סביר להניח שאתה מרגיש קצת נוקשה למחרת.

עוויתות עגל הן בין התלונות השכיחות ביותר בקרב רוכבי האופניים. כ -70% מהרוכבים הגבריים בנסיעה באופניים של 100 קילומטר ספגו התכווצויות לאורך הדרך, על פי טיפים לביצועים של אופניים. המיקום של כף הרגל על ​​דוושה עם בהונות הצביע למטה במשך תקופות ארוכות נראה לתרום עווית calfping. אם אתה לעיתים קרובות מחזור למרחקים ארוכים בתנאים חמים, אתה צפוי לחוות cramps עגל.

אם התכווצות היא חמורה, אתה בטח רוצה לקפוץ את האופניים שלך למתוח את השרירים. עם זאת, על פי פיזיותרפיסט רוכב אופניים לולו וצלר, אתה יכול לשטוף את התכווצות עגל תוך כדי רכיבה. עם cramps עגל, השריר בדרך כלל מתייצב כאשר בהונות הצבע כלפי מטה זמן רב מדי. אז לדחוף את העקב בחזרה על הדוושה כך בהונות הצבע למעלה. לשבת על האוכף ולהשתמש הרגל השנייה שלך לעשות את רוב העבודה הדוושה, עם הרגל מכווצת רק הפעלת כוח באמצעות ארבע עד שש עמדות השעון. זה יכול לעזור להקל על התכווצויות שריר השוק בעוד רכיבה על אופניים.

אם אתה לא שותה מספיק מים הן לפני ובמהלך הנסיעה מחזור שלך, אתה יכול לעשות cramps עגל סביר יותר. להביא מים איתך בזמן הנסיעה, כך שתוכל להישאר hydrated לאורך. בגלל cramping עשוי להיות קשור גם לחוסר איזון ברמת מלח הגוף שלך, שתיית משקה ספורט המכיל אלקטרוליטים עשוי גם לעזור. אם אתה רוכב בתנאים חמים מאוד ולח, להעלות את רמות הנתרן של הארוחות שלך מעט כמה ימים לפני הנסיעה – כמה זרזיף של מלח ים יעשה. מתיחה השרירים שלך לפני רכיבה יכול גם לסייע במניעת cramping.

התכווצויות

רכיבה על אופניים

שטוף את התכווצויות

מְנִיעָה