האם ספירה של מנה של ירקות?

מיצי V8 מגיעים במגוון טעמים ושילובים. הצמח המקורי V8 הוא שילוב של שמונה ירקות, אבל החברה גם מייצרת תערובות סיבים גבוהה, כמו גם מיצי פירות. אם אתה לא אוהב לאכול ירקות אין לי זמן לעשות מיצים טריים שלך, V8 יכול להציע חלופה פשוטה ומהירה.

ירקות

על פי האתר הרשמי של V8, 8-Oz. מנה של מיץ V8 המקורי נחשב כמו שתי מנות של ירקות. עם זאת, מיצים לא צריך לשמש כתחליף ירקות טריים, שלמים. לדברי המומחה תזונה ד”ר טימותי ס הרלן, שמנהל אתר ד”ר גורמה, V8 וקוקטיילים מיץ ירקות אחרים אינם בחירה תזונתיים טוב בהשוואה פירות או ירקות כולו. שתיית מיצים עדיף על אכילה לא ירקות בכלל, אבל זה הכי טוב אם אתה משלב מיצים עם תוצרת טרייה.

הבדלים

V8 מורכב בעיקר מיץ עגבניות, עם שבעה ירקות נוספים הוסיף לספק תזונה נוספת טעם. אלה חמישה ירקות אחרים כוללים סלק, סלרי, חסה, גזר, תרד, גרגר הנחלים ופטרוזיליה. עגבנייה אחת קטנה מכילה כ -1.5 גרם של סיבים. הוסף לכך את הסיבים היית מקבל מן הירקות האחרים אם אכלת אותם גלם, ואת התוכן סיבים יכול להיות כמה גרם. עם זאת, 8-Oz. כוס של V8 מכיל רק 2 גרם של סיבים.

חומרים מזינים

V8 מכיל ויטמינים וחומרים מזינים אחרים, אבל הסכום נמוך יותר מאשר היית מוצא את כל הירקות. 8 גרם. מנה של מיץ ירקות V8 100% מכיל 40 אחוז מהדרישות היומיומיות של ויטמין A ו 120 אחוז של ויטמין C. עם זאת, אין ויטמינים אחרים נוכחים, כגון E או חומצה פולית, אשר הייתם מוצאים ירקות טריים.

חסרונות

מיץ V8 הוא גבוה נתרן. מגוון הירקות המקורי מכיל 420 מ”ג של נתרן. זה בערך 20 אחוזים מן הסכום המומלץ המירבי למבוגרים, אשר 2,300 מ”ג ליום. ירקות טריים מכילים מעט מאוד נתרן. לדוגמה, עגבנייה גלם מכיל 3 מ”ג של נתרן.