גורם של flexors ירך חזק בלילה

כשמדובר במחלות של הציוויליזציה, כאבי גב תחתון הם האויב הציבורי מספר אחת. לעתים קרובות מצב זה נגרם על ידי flexors ירך חזק, אשר יכול להתבטא כאבי גב תחתון או תחושה כי הירכיים של אחד קשורות קשרים. אם אתם חווים מתיחות הירך במהלך הלילה, במיוחד, זה חדשות טובות. זה מקטין את הסיבות האפשריות ומפשט את הטיפול.

גורם זמן בלילה

תנוחה ירודה בזמן השינה עלולה לגרום להידוק הירך. זה יכול לנבוע מכל מצב שינה מועדף – גב, צד או בטן. זה יכול להיגרם על ידי מזרון ישן או לא מצליח למתוח לאחר פעילות גופנית אחר הצהריים. במקרה של האחרון, השרירים לא הצליחו להירגע, גורם מכופפי הירך כדי למשוך על הגב התחתון כאשר שוכבים על הצד שלך או נוטה.

שינוי הרגלי השינה שלך

אם אתם ישנים על הגב, מניחים כרית מתחת לברכיים. אם לישון בצד שלך, במקום את הכרית בין הברכיים. למרות שכמה אנשים מוצאים הקלה על שינה על הבטן שלהם, אם המיקום גורם לכאב לאמץ את אחד השינויים המומלצים.

למתוח כראוי

כאשר מתמודדים עם תפקוד לקוי הירך, עדיף לכסות את כל הבסיסים שלך וזה כולל מתיחה באופן קבוע. בצע מתיחה כופפת הירכיים. במצב genuflecting, לשמור על הרגל הקדמית בזווית ישרה כמו שאתה נוהג הרגל האחורית שלך לאחור. שמור על הליבה שלך חזק ואת פלג הגוף העליון שלך זקוף. מאז שרירים אחרים עשויים להיות שותקים שותקים מותניים הירך, להוסיף למתוח פשוט גיד הברך. שב עם הרגליים המורמות קדימה. לכופף את המותניים, להגיע על בהונות. לשמור על גב ישר. אל תחשוש. לצבור 30 עד 90 שניות לכל למתוח.