אתה יכול לאפות בלוט סקווש כולו?

סקווש החורף הירוק המוכר עם בשר כתום הנקרא סקווש בלוט מקבל את שמו מן הרכסים הירוקים העמוקים שלו, כמו גם את החלק הרחב שלו, אשר בהדרגה נוטה לתחתית צרה. שילוב סקווש עם חמאה וסירופ מדגיש את הטעם המתוק שלה. סקווש קטן באופן טבעי הוא קטן מספיק כדי להיות מבושל כולו, לאחר מכן קלופים, או מחית מקושק.

כמה סוגי סקווש החורף גדולים מדי כדי לבשל ביעילות מבלי להיות חצוי או רבע. סוגי צנובר וספגטי סקווש, לעומת זאת, נוטים להישאר בתוך אזור הנוחות עבור בישול שלם. יתרון אחד לשיטה זו היא כי אתה לא צריך לקלף או לקצוץ ירקות גלם קשה. כאשר אתה רוצה לבשל אותו כולו, לחפש סקווש כי הם לא יותר מ 6 ס”מ קוטר. גדולים יותר צריך להיות פרוס לחתיכות או חצוי.

אפייה או microwaving כל הבלוע סקווש ייתן לך את התוצאות הכי אמין. לא משנה באיזו שיטה אתה משתמש לבשל סקווש, תמיד להתחיל על ידי חורים מציצה בכל רחבי סקווש כדי למנוע הצטברות של לחץ – או הירק עלול להתפוצץ. אופים את הסקווש בתנור של 325 מעלות פרנהייט במשך 90 עד 120 דקות, או עד שהקליפה פחות נוקשה. לחלופין, מיקרוגל סקווש כולו על גבוה במשך 10 דקות לפחות. אם הקונכייה לא נותנת כאשר דחפים או שאי אפשר לפרוץ את העור בקלות, מיקרוגל אותו במרווחים של חמש דקות עד למכרז.

שמירה על סקווש הבלוט כולו עבור החלק הראשון של תהליך הבישול מרכך את הקליפה והבשר, כך זה פרוסות בקלות רבה יותר לחצאים. ממלאים את החצאים במילוי או שילוב של חמאה וסירופ, ואז ממשיכים לבשל אותם. כאשר zapping סקווש הבלוט, חלקית מיקרוגל פירסינג, ירקות שלמים במשך חמש דקות, ואז מיקרוגל את החצאים מלאים עוד 2-5 דקות. לאפייה, מוציאים את כל הסקווש מהתנור לאחר כ -15 דקות, חותכים אותו, ואז מחזירים את החצאים לתנור ל -15 עד 30 דקות נוספות.

קטן סקווש חורף זנים כגון סקווש בלוט עשוי להיות מבושל מבלי להיות חתוך לחתיכות, בדיוק כפי שהם יכולים להיות אפויים או microwaved. להיות מוכן, עם זאת, על העובדה כי סקווש מבושל הוא לעתים קרובות יותר מימי ו bland מאשר אלה מבושל עם שיטות אחרות. ייתכן שיהיה צורך לנקז את חתיכות מקולפות, מקופלת לפני ריסוק או המשרתים, כדי להוסיף תוספות נוספות. לפני רותחים, חודרים את העור במספר מקומות כדי למנוע הצטברות לחץ לפני הגדרת סקווש לתוך המים הרותחים. מבשלים בסיר מכוסה על רתיחה בינונית במשך שעה בערך.

כל האמת

אפייה או Zapping

רעיונות אפויים למחצה

צרות הבועה