עושה ספוג עור קנגורו כדורגל סוליות במים חמים נזק סוליות?

השימוש בעור הקנגורו בנעלי הספורט מגיע לפחות ל -1906, כשספלדינג החל לייצר מחברים מתוך “עורות רואו” לקבוצות פוטבול ומכללות בייסבול. בשנת 1954, נעלי כדורגל גם היגרו ממגפי עור פרה כבד יותר כדי להסתיר קנגורו, כמו הסנדלר הגרמני אדידס יצר את נעל הכדורגל המודרנית. אדידס ממשיכה למכור קנגרו עור כדורגל סוליות, כמו גם נייקי, פומה ו Diadora.

עור קנגורו מציע חומר גמיש, קל יותר עבור העליון של נעלי כדורגל, היקר כמו מגע טוב על הכדור המאפשר לשחקנים מיומנים יותר שליטה. זה גם מתאים לצורת הרגל שלך כפי שהוא יכול למתוח כדי להתאים את קווי המתאר שלה. חותכים דק יותר מאשר עור פרה או עגל, עור קנגורו מספק משטח מגע נוסף עבור כף הרגל עם הכדור, אבל זה חסר את העמידות של מוצרי בקר. בגלל זה סופג מים, עור קנגורו הוא הטוב ביותר עבור תנאי יבש, וכן סינתטיים יש קצה עבור שדות רטובים. חומר הקנגורו אינו נפגע על ידי מים, אבל הוא מקבל כבד.

כמה שחקנים להשרות חדש קנגורו עור סוליות במים חמים במשך 20 עד 30 דקות ולאחר מכן לשים עץ הנעליים בהם או דברים אותם עם העיתון לייבוש. אחרים ללבוש את הנעליים הרטובות, עם או בלי גרביים, במשך 20 דקות נוספות, כך שהם תואמים את רגליהם. הנעליים המתוחות, בייחוד אם קנו אותן בגודל קטן מדי, התאימו היטב לאחר שעברו את התהליך הזה, אם כי שחקן טיפוסי ירצה להישאר עם נעל שמתאימה בצורה מושלמת ולא להיות קטנה מדי. נעליים עשויות סיבים מיקרופייבר לא מספקים את זה לתת או למתוח.

הנוהג של השריית קנגרו עור כדורגל מחוממת במים חמים לא יכול להיות מומלץ, על פי ג ‘ון סקוט, מומחה מוצר עם ספורט Endeavours, צפון קרוליינה מבוססי הורה החברה של דואר להזמין כדורגל ציוד החברה Eurosport. “זה יהיה לשטוף כמה שמן טבעי בעור ולגרום להם צריך יותר”, הוא אומר. “הרבה אנשים עושים את זה כדי לשבור אותם מהר יותר, אבל זה גם גורם להם ללבוש מהר יותר. אני לא ממליץ על זה “.

השחקנים המקצועיים מאחורי אימון כדורגל מידע ממליצים ליטוש נעליים חדשות שלך עם מזון עור או שמן מינק כדי לרכך את העור ולספק מגע טוב יותר. אם אתה מרגיש כאילו אתה חייב להשרות את הנעליים, מקום עיתונים בתוכם אחר כך וללטש אותם כאשר הם כבר לא לחים. שמור את הנעליים מתוך אור שמש ישיר כפי שהם יבש. נקו את הנעליים לאחר אימון, מגרדים בוץ ולכלוך, אשר יכול להרוס עור קנגורו, ומילוי אותם בעיתונים אם הם ירדו רטובים.

מאפיינים

תהליך

תובנה מומחה

טיפול מומלץ