מלח אפסום לחולי סוכרת

מספר האמריקאים שאובחנו עם סוכרת עולה מדי שנה. ייתכנו כמה יתרונות באמצעות Epsom מלח רגל soaks כחלק שגרת היומיום שלך. אלה עשויים לעזור להקל על כאבים ברגל, נפיחות ומתח, כמו גם סיוע בוויסות של אינסולין כאשר נעשה שימוש תחת פיקוחו של הרופא.

מאפיינים

מלח אפסום הוא בעצם מגנזיום גופרתי, אשר יכול להיות מועיל מאוד לגוף שלך. אתה צריך מגנזיום כדי לעזור לך להבטיח שריר תקין צמיחת העצבים, כמו גם פונקציה האנזים. למרות מחקר קטן נעשה על האפקטיביות של מגנזיום גופרתי על סיוע עם הסימפטומים של סוכרת, ייתכן שיש איזה קישור זה עוזר עם חלק מתופעות הלוואי שלה.

יתרונות

כאשר מלח אפסום הוא נקלט לתוך הגוף דרך הרגל להשרות או אמבטיה, זה עשוי לעזור להגביר את היעילות של ייצור אינסולין. זה יכול לעזור לגוף שלך לווסת את רמות הסוכר בדם. רמת הסוכר בדם היא חיונית כדי להפחית את הסיכון של בעיות בריאותיות נוספות הקשורות לסוכרת. Apsom מלח אמבטיה כף הרגל עשוי גם לעזור להקל על מתח, כאב ונפיחות ברגל גם, אשר לעיתים קרובות סימפטום של סוכרת.

יישום

ניהול של כף הרגל אפסום להשרות נחשב יעיל לסייע בהקלה של חלק מהתסמינים הקשורים סוכרת. מוסיפים 1/2 כוס מלח אפסום לשני גלונים מים חמים. שימוש זה היומי להשרות יכול לעזור להפחית את חומרת הבעיות עם הרגליים, כמו גם סיוע באינסולין ייצור בעיות הקשורות סוכרת. התייעץ עם הרופא שלך לפני השימוש מלח Epsom כדי להקל על הסימפטומים.

תופעות לוואי

תופעות לוואי נדירות, אבל להפסיק להשתמש מלח אפסום אם אתה מתחיל לפתח תגובה אלרגית. חפשו מיד את הטיפול הרפואי אם אתם חווים כל אחד מהתסמינים הבאים: קשיים בנשימה, סגירת גרון או נפיחות של הלשון, השפתיים או הפנים. אתה יכול גם להבחין פחות תופעות לוואי, כולל כאבי בטן ושלשול.

שיקולים

יש כבר מעט מחקר רפואי על האפקטיביות של מלח אפסום על סיוע עם הקלה על תסמיני סוכרת. דון בכל התרופות שאתה לוקח כמו גם בעיות בריאותיות אחרות ייתכן שיהיה עם הרופא שלך לפני השימוש בכל צורה של מלחי אפסום.