לעשות מולטי ויטמינים לגרום בחילות?

ישנן מספר סיבות כי לקיחת מולטי ויטמין עלול לגרום לבחילה, ורובם קטין ואין סיבה לדאגה. מולטי-ויטמינים אינם מוסדרים על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקני. התייעץ עם הרופא שלך אם אתה חווה בחילות תוך לקיחת המולטי ויטמין שלך.

תופעות לוואי אפשריות

תופעות לוואי אפשריות של נטילת מולטי ויטמינים, על פי Drugs.com, כוללים כאבי ראש, טעם חריג בפה ובבטן מוטרדת. אתה עלול גם לחוות נפיחות לאחר נטילת המולטי ויטמין שלך, אשר יכול להוביל לבחילה. נשים אשר לוקחות מולטי ויטמינים טרום לידתיים עלולים לחוות עצירות עקב עלייה ברמת הברזל, דבר שעלול לגרום לנפיחות ובחילה הקשורות לעצירות.

נטילת ויטמינים על קיבה ריקה

נטילת מולטי ויטמין על בטן ריקה עלול לגרום כמה אנשים להיות בחילה. אם אתה מקבל בחילה לאחר נטילת המולטי ויטמין שלך על בטן ריקה, לקחת את זה עם ארוחה, כגון ארוחת בוקר. אתה יכול גם לנסות מולטי ויטמין נוזלי במקום בצורת כדור, אומר ד”ר דוד כץ על Oprah.com.

במקרה של מנת יתר

נטילת יותר מן הקצבה היומית המומלצת של ויטמינים מסיסים בשומן או מינרלים עלולה לגרום hypervitaminosis או הרעלת מינרלים. תנאים אלה עלולים לגרום לתגובות חמורות שעלולות לגרום לנזק קבוע בעצב, בשריר או במוח. תסמינים של מינון יתר של מולטי ויטמין והרעלת מינרלים הם בחילה והקאות, עצירות או שלשולים, סחרחורת, בלבול או חוסר איזון. אם אתם חווים כל אחד מהסימפטומים האלה במהלך נטילת המולטי-ויטמינים שלכם, פנו מיד לרופא או למרכז בקרת רעל.

גלולות גדולות וושט שלך

תן לרופא שלך לדעת אם אתה חווה בחילות לאחר נטילת מולטי ויטמינים. הוא יבחן אותך כדי לוודא כי בחילות לא נגרמת על ידי מצב רפואי הבסיסית. אתה עלול להיתקל reflux חומצה לאחר נטילת טבליות מולטי ויטמין גדול, אשר עלול לגרום בחילות. נטילת גלולות מולטי ויטמין גדול יכול לגרות את הוושט לאחר בליעה, אשר עלול לעורר acid reflux או צרבת, אומר ד”ר כץ.