כמות הקלוריות הנדרשת כדי לשמור על זכר 155 קילו

סך הדרישות הקלוריות היומיות לאדם לשמור על משקלו מבוססות על משקל גופו – אך גם על גילו, גובהו, רמת פעילותו וניהול משקלו. שימוש רק במשקל הגוף וברמת הפעילות היא דרך מהירה וקלה לאמוד צרכים יומיומיים קלוריים. מחשבונים קלוריות מקוונות שימושיים לקביעת דרישות קלוריות אישיות של אדם במשקל 155 ק”ג.

המלצות כלליות

בית הספר לרפואה של בית הספר לרפואה של אוניברסיטת הרווארד מספק הנחיות כלליות לגבי קלוריות לגברים ולנשים, בהתאם למשקל הגוף. על פי המלצות אלו, אדם במשקל 155 ק”ג דורש 13 קלוריות לכל קילוגרם של משקל גוף אם הוא אינו פעיל, 16 קלוריות לקילו אם הוא פעיל באופן בינוני, ו -18 קלוריות לכל קילוגרם של משקל גוף אם הוא עוסק בפעילות פיזית נמרצת בסיס קבוע. לדוגמה, אדם לא פעיל 155 פאונד צריך 2,015 קלוריות, בעוד זכר פעיל 155 קילו עשוי לדרוש עד 2,790 קלוריות ליום כדי לשמור על המשקל שלו.

אתלטים

ספורטאים זכרים שהם 155 פאונד דורשים יותר קלוריות מאשר גברים פעילים כדי לשמור על משקל הגוף שלהם. על פי אוניברסיטת מיזורי הרחבה, ספורטאים זכרים לעיתים קרובות דורשים יותר מ 22.7 קלוריות לכל קילוגרם של משקל גוף בכל יום, אשר עובד ליותר מ 3,518 קלוריות ליום עבור אדם 155 פאונד. הצרכים הספציפיים של קלוריות הספורטאים מבוססים על עוצמת ומשך האימון שלהם. מאוניברסיטת מיזורי מציין כי ספורט קלוריות עתירי קלוריות כוללים כדורגל, כדורסל, קרוס קאנטרי, מסלול ושדה, ושחייה.

צרכים אישיים

תוכנית המזון היומית ב- Selectapp.gov מספקת מחשבון שעוזר לגברים במשקל 155 ק”ג להעריך את צורכי הקלוריות היומיים שלהם, בהתבסס על הגיל, הגובה ורמת הפעילות שלהם. לדוגמה, תוכנית המזון היומית מעריכה כי גבר בן 35, 155 קילו הוא 5 מטר 7 ס”מ גבוה תרגילים 30 עד 60 דקות ביום דורש כ -2,600 קלוריות ביום כדי לשמור על משקל הגוף שלו.

תוכנית ארוחה לדוגמא

אדם במשקל 155 ק”ג, פעיל באופן בינוני, הזקוק ל -2,600 קלוריות ביום, יכול להשתמש בתוכנית מזון מ- Chooseapp.gov כדי לעזור לו להישאר בקלוריות המומלצת שלו – ולספק את צרכיו התזונתיים היומיים. על פי תוכנית המזון היומית, תוכנית ארוחה בריאה של 2,600 קלוריות כוללת 9 אונקיות של דגנים, 6.5 גרם של מזונות חלבוניים, 3 כוסות של מוצרי חלב, 3.5 כוסות של ירקות, 2 כוסות פירות ו 8 כפיות שמנים, יחד עם 360 קלוריות נוספות. מזונות עשירים בחלבון כוללים בשר רזה, ביצים, פירות ים, מוצרי עוף וסויה. אגוזים, זרעים וחמאת אגוזים נספרים כמזונות חלבוניים או שמנים.