כיוונים כיצד להשתמש veet – –

Veet מציעה שני סוגים שונים של פתרונות להסרת שיער: depilatories ושעווה. Depilatories הם פתרונות כימיים לשבור את השיער, כך שהוא עשוי להיות scraped את הגוף. Depilatories הם גם בדרך כלל ללא כאבים, למעט במקרים של תגובות אלרגיות או רגישות כימיקלים להסרת שיער. Waxes לדבוק בשיער, ומאפשר לך להסיר אותו מן השורש. זה נוטה להיות פתרון כואב יותר, אבל גם להימשך זמן רב יותר מאשר deilatory. עבור יישום נוח, Veet מספק גם ריסוס על וגם קרם depilatories.

קרם או קרם

לשטוף את העור עם סבון עדין ומים חמים. יבש את האזור לחלוטין.

ריסוס

לסחוט את הקרם או קרם על החלק האחורי של המרית כלל. השתמש במרית כדי להפיץ שכבה דקה של שמנת על פני השטח שממנו אתה רוצה להסיר שיער.

דוֹנַג

חכה לפחות שלוש דקות. ייתכן שיהיה עליך להמתין זמן רב יותר בהתאם לעובי השיער ולניסוח הספציפי של מוצר ה- Veet שלך. לדוגמה, קרמים שנועדו לעור רגיש לקחת קצת יותר לעבוד מאשר ניסוח סטנדרטי.

בדוק שטח קטן של העור על ידי גרידה את המוצר של העור שלך עם החלק הקדמי של המרית. אם השיער מהאזור מוסר לחלוטין, להמשיך להסיר את קרם Veet מן העור שלך. אם השיער נראה לא מושפע, תנו למוצר לשבת על העור למשך מספר דקות נוספות. אל תחרוג משש דקות או מהזמן המקסימלי הספציפי המודפס בנוסחת Veet הספציפית שלך.

שוטפים את האזור כדי להסיר את כל המוצרים שנותרו ופטופים.

לשטוף את העור עם סבון עדין ומים חמים. יבש את האזור לחלוטין.

לרסס את המוצר על העור שלך עם יכול כ 5 ס”מ משם. רסס שכבה דקה, אפילו על העור באמצעות תנועה רציפה מעלה ומטה.

חכה לפחות שלוש דקות. ייתכן שיהיה עליך להמתין זמן רב יותר בהתאם לעובי השיער ולניסוח הספציפי של המוצר שלך.

בדוק שטח קטן של העור על ידי שפשוף את המוצר של העור שלך עם החלק הקדמי של מרית כלל. אם השיער מהאזור מוסר לחלוטין, המשיכו להסיר את ה- Veet מהעור. אם השיער נראה לא מושפע, תנו למוצר לשבת על העור למשך מספר דקות נוספות. אין לחרוג משש דקות עבור המוצר הרגיל על הריסוס, או עשר דקות למוצר העור הרגיש.

שוטפים את האזור כדי להסיר את כל המוצרים שנותרו ופטופים.

לשטוף את העור עם סבון עדין ומים חמים. יבש את האזור לחלוטין.

לשפשף רצועת שעווה במרץ בין הידיים למשך כ 5 שניות. זה יחמם את השעווה.

לקלף את רצועות שעווה זה מזה לאט. לחץ על אחת הרצועות על אזור העור שממנו ברצונך להסיר את השיער. לשפשף את רצועת על העור שלך היטב לכיוון של צמיחת השיער.

החזק את העור מתוח ביד אחת ואת אחיזה בתחתית רצועת השעווה עם השני. משוך את רצועת העור שלך בתנועה מהירה אחת בכיוון שלך מול צמיחת השיער.

נקה את העור עם כלול סיום מושלם. פעולה זו תסיר כל שעווה שנותרה.