חיתוך והדבקה לילדים

כאשר ילד מקבל את זוג המספריים הבטיחותיים הראשון שלו, זה אומר שאבא סומך עליו שלא לחטוף את אצבעותיו, וזה הישג גדול מאוד במוחו של הצעיר. פעולות הדבקה והדבקה מסייעות לילדך לפתח מיומנויות מוטוריות עדינות על ידי חיתוך תמונות מתוך מגזינים והדבקתן במגוון של עיצובים. זה גם נותן לו מוצא יצירתי להביע את עצמו.

שיפור כישורי מספריים של הילד שלך

אם הילד שלך הוא חדש מספריים בטיחות, לתת לו להתאמן כדי לשפר את כישוריו ואת הביטחון. באמצעות סרגל, לצייר ארבעה, קווי אנכי רווחי על כמה חתיכות של נייר בנייה צבעוניים. עכשיו לצייר את אותו מספר של קווים אופקיים במרווחים שווה. בקש מהילד שלך לחתוך תחילה את כל החלקים האנכיים, ולאחר מכן לחתוך את כל הקווים הנותרים. יש להדביק את כל חתיכות נייר צבעוני לחלק גדול של נייר קצבים לבן. אתה יכול בקלות מסגרת היצירה שלה עם רצועות של נייר בנייה שחור מודבק על כל ארבעת הצדדים של נייר הקצב.

דפי עבודה

חיתוך והדבקה של בעלי חיים, אלפבית, צורות ובלוקים צבע מתוך גליונות עבודה נותן לילד שלך נושא שלם לעבוד איתו. דוגמה אחת לחתוך והדבקה נושא מ Kidscanhavefun.com הוא סלט פירות עבודה עם תמונות של קערה גדולה ושבע חתיכות של פירות. הילד שלך צובע את הפריטים, חותך אותם ומדביק אותם בקערה. פעולות חיתוך והדבקה אלו מלמדות את ילדכם את המושג של ניגודים ומושגים הקשורים להתאמת מיקום.

לגזור ולהדביק מחצלות מקום

עבודות עונתיות יהיה כל כך humm hum ללא היתרון של מספריים ולהדביק. הילדים שלך יכולים לעשות את חג ההודיה באמת לבוא בחיים עם תוצרת בית תוצרת בית. חותכים את המספר המתאים של גיליונות נייר הקצב לבן, חיתוך אותם לגודל של מחצלת מקום המסורתית. האם הילד שלך לחתוך תמונות של מזון מתוך מבחר של מגזינים, ולאחר מכן להדביק את התמונות על מחצלות במקום. ודא שהתמונות חופפות זו לזו. עבור הדגש, אתה יכול מתאר כל תמונה עם שחור, כסף או זהב קבע סמן.

לקשט עלון לוח

מכסים לוח מודעות שעם עם נייר קצבים לבן. אם זה באביב או בקיץ, לבקש מהילד שלך להסתכל דרך כמה מגזינים ישנים לחתוך תמונות של צמחים שהיא רוצה לשים בגינה. בקש ממנה להדביק את התמונות בשורות על הלוח, כמו גן. אם זה בסתיו או בחורף, לצייר תמונות של עלים, תפוחים ודלועים על נייר כתום, אדום, ירוק וצהוב. בקש מהילד שלך לחתוך את הפריטים ולהדביק אותם על לוח המודעות. הדבק גבול 2 אינץ ‘של נייר בנייה ירוקה כדי להשלים את הפרויקט.