האם יש יתרונות של קרם חמאת קקאו?

יש הרבה דיונים על פלאים אפשריים נעולים לתוך חמאת חמאת קקאו. נמכר בעיקר נוסחאות מעל לדלפק, חמאת קקאו נגזר שומן של פולי קקאו. בהתאם למותג, כמה גירסאות עשוי להכיל 100% חמאת קקאו. בעוד רבים של התביעות נשמע מבטיח, יש לזכור כי שום קרם סביר לרפא כל מצב העור.

מניעת עור יבש

קרם חמאת קקאו הוא עבה לעומת רוב moisturizers. עקביות שלה עשוי להועיל לעור יבש כי זה מלכודות מים ביעילות לנעול הידרציה. טמפרטורת הגוף נמס קרם, והוא נספג בלי להשאיר עקבות שמנוני. הימנע משימוש חמאת קקאו על הפנים שלך אם יש לך עור שמנוני או שילוב: קרם יגדיל שמנות.

אקזמה פוטנציאלית

מלבד עור יבש, תנאים מסוימים העור – אקזמה בפרט – עשוי להפיק תועלת חמאת חמאת קקאו. אקזמה, המכונה גם דרמטיטיס, הוא מצב מסומן על ידי טלאים עור יבש מודלק. חמאת חמאת קקאו פועלת כמגנה ומניעה גירוד. שריטות אקזמה גרמה מגביר את הסיכון לזיהום. חמאת קקאו עשויה להפחית את האימונוגלובולין, חומר הידוע בגידול בעיות אקזמה.

מתח משחרר ארומתרפיה

ארומתרפיה יש מוניטין של הפחתת מתח וקידום הרפיה. קרם חמאת קקאו משמש ספא כמה במהלך עיסויים כי הריח שלה נחשב לקדם השפעות מרגיעות. כאשר אתה מעדיף קרם ללא ריח מכריע, נסה חמאת קקאו על ההשפעות שלה de-stressing.

סימני מתיחה הריון

חמאת קקאו היא מרכיב נפוץ במיתוג שם המותג המוקדש לטיפול ולמנוע סימני מתיחה הריון. עם זאת, אין הוכחה מדעית חמאת קקאו לבד יכול למנוע סימני מתיחה מ עלייה במשקל מהירה. על פי המרכז הארצי לביוטכנולוגיה מידע, מחקר 2008 של 175 נשים בהריון לא הראו הבדל בין קרם חמאת קקאו פלצבו במניעת סימני מתיחה. אם אתה משתמש קרם חמאת קקאו במהלך ההריון, את ההשפעות לחות עמוקה של חמאת קקאו עשוי לשמור על הטבע הכולל של העור שלך חלקות, אבל זה לא ימנע סימני מתיחה.