אתה יכול לקחת תרופות מרשם בזמן שאתה על דיאטה hcg?

דיאטה hCG, שנוצרה על ידי ד”ר A.T.W. Simeons, משלב דיאטה קפדנית מאוד 500-קלוריות ליום לכל יום עם זריקות יומי של גונדוטרופין כורייתי אנושית כדי “לתכנת מחדש” את ההיפותלמוס, לשנות את הדרך שבה המטבוליזם שלך פועל. המוטו של הדיאטה הוא “דבקות קפדנית”, כמו כל סטייה מן התוכנית בקפידה שתעכב ירידה במשקל. אם אתה לוקח תרופות מרשם, זה עשוי להיות נחוץ לך לסטות מעט, אבל כל משקל לא איבד במהלך הקורס הראשון שלך יכול להיות מורכב בקורסים הבאים.

הכלל לגבי תרופות מרשם ופרוטוקול של ד”ר סימונס הוא שאתה צריך להמשיך לקחת כל התרופות כי הם נחוצים מבחינה רפואית, אבל חשוב לחשוף את כל התרופות לרופא דיאטה לפני תחילת הטיפול. מטרת הדיאטה היא לשפר את הבריאות שלך, לא להחמיר את זה, ולכן אין מרשם צריך להיות מופסק ללא הוראות הרופא שלך. עם זאת, חלק מהתרופות עלול להאט את תוצאות הירידה במשקל, למרות ההשפעה היא בלתי נמנעת. תרופות ללא מרשם, עם זאת, אסורים.

בספרו קילוגרמים ואינץ ‘, ד”ר סימונס מזכיר תרופות של בלוטת התריס כמו מפריעות לירידה במשקל בגלל קצב חילוף החומרים הבסיסי נמוך, כי לפעמים מתרחשת בזמן על תרופות בשל כישלון של diencephalon כדי לעורר את בלוטת התריס. הוא ממליץ על הפסקת הטיפול בתרופות בלוטת התריס במהלך הטיפול ב- HCG, אך זה תלוי ברופא. הוא גם מזכיר משתנים כמו לא רצוי במהלך הטיפול, כי הם יכולים לייצר שקילה לא מדויק כי לשכנע את הדיאטה כי השומן אבד רק כאשר המים אבדו. אבל משתנים רפואיים הדרושים נחשבים מקרה מיוחד. כל תרופה שמכילה הורמונים עלולה להפריע למנגנון של ה- hCG ועשויה להפריע לירידה במשקל.

ד”ר סימונס מזכיר cortisone כמרכיב שיש להימנע ממנו אלא אם יש צורך רפואית, אבל מרכיבים אקטואלי מהווים בעיה מיוחדת. גם אם המרכיב הפעיל – התרופה בפועל – במשחה או בשמנת שלך מקובל, הרכב המשמש כדי להפוך אותו לשפשף לתוך העור שלך עלול להפריע לתזונה. רק שמן מקומי או שומן מותר בזמן על דיאטה היא שמן מינרלי. אם המשחה שלך יש בסיס שמן מינרלי, זה לא צריך להוות בעיה. אבל אלה עם בסיסי ג’לי נפט עשוי – במיוחד אם יש תוספת לנולין, שהוא שומן כבשים, או שמנים אחרים.

דיאטה hCG אוסר כל צורה של תרופות עצמית, אלא אם כן ניתנה רשות מיוחדת. תרופות משתנות ומדכאי תיאבון אינן מותרות בשום צורה, ורק אספירין עלול להילקח לכאב ראש. אם עצירות מתרחשת, דיאטה מותר להשתמש נרות אם זה נמשך יותר מארבעה ימים, אבל אף פעם לא גלולה משלשל פה. טיפות שיעול אינן מותרות, אם כי ויטמינים עשויים להיות המשך כל עוד הם לא בצורת שמן.

חוק כללי

ציון מיוחד

תרופות מרשם מקומי

טיפול עצמי