אני יכול לאכול בלעדי בזמן שאני בהריון?

האזהרות על הגבלת או הימנעות סוגים מסוימים של דגים כאשר אתה בהריון עשוי להיות לך תוהה על הבלעדית, סוג של flatfish הקשורים flounder. בגלל שדגים מכילים חומצות שומן אומגה -3, אשר יש מספר יתרונות בריאותיים במהלך ההריון, רוב הרופאים ממליצים לאכול דגים כל עוד אתה בוחר דגים נמוך מזהמים כגון methylmercury. Sole מכיל רמות נמוכות של methylmercury.

דאגות

האוקיינוסים הפכו מזוהמים עם מזהמים ומוצרי פסולת תעשייתית כגון כספית polyflorinated biphenyls, הידוע יותר בשם PCBs. חיידקים במים להמיר כספית methylmercury, סוג של בני אדם כספית בקלות לספוג. מרקורי עלולה להזיק למוח העובר המתפתח. ארה”ב אסרה את השימוש ב- PCBs ב -1977, אך הם נשארו בקרקע ובמים במשך זמן רב. מזונות, כולל דגים טורפים, הם המקור הגדול ביותר לחשיפה של PCB עבור רוב האנשים, על פי מחלקת הבריאות של ויסקונסין. כמו כספית, PCBs יכול להזיק למוח של העובר המתפתח.

יתרונות בריאותיים

חומצות שומן אומגה -3 שנמצאות בדגים יש יתרונות בריאותיים הן לך והן לתינוק שלך. חומצות שומן אומגה -3 לקדם התפתחות מוחית בריאה בעובר יש יתרונות המגן על הלב עבורך. Sole משמש גם כמקור טוב של חלבון הדרוש לצמיחה עוברית ומקור נמוך של שומן רווי.

רמות מזהמים

מינהל המזון והתרופות האמריקני מדורגת יחד עם דגנים אחרים כדג עם ריכוז נמוך יותר של methylmercury, עם ממוצע של 0.056 חלקים למיליון. לשם השוואה, דג החרב, אחד הדג עם התוכן הכספית הגבוהה ביותר, מכיל 0.995 ppm. אף על פי שסוכנת אנגלית מכילה PCB, זה בטוח לנשים לאכול ארבע פעמים או יותר בחודש, דיווחה הקרן להגנת הסביבה.

גבולות

כאשר אתה בהריון, ה- FDA בארה”ב הסוכנות להגנת הסביבה ממליצים להגביל את צריכת הדגים שלך עד 12 עוז. בשבוע. הנחיות תזונה 2010 שפורסמו על ידי משרד החקלאות האמריקני ממליצים לצרוך בין 8 עוז. ו 12 גרם. של מאכלי ים בשבוע. הימנעות טפטופים, אשר מכילים יותר שומן, כי PCBs לצבור שומן של דגים. אין לטגן דגים בודדים או דגים אחרים משום שטיגון עלול לחסום את המזהמים.