תרגילי גומות

השכבה הרגילה של ריפוד כי רוב הנשים יש על גופם תורם להיווצרות של פיקדונות שומן הנקרא צלוליטיס. זה לא להפלות, אפילו נשים דקות יכול להיות צלוליטיס. נשים רבות יש צלוליטיס על הישבן שלהם, ומכאן השם “גומות חן”. אחת הדרכים הטובות ביותר כדי למזער את המראה של גומות חן הוא תרגיל.

זיהוי

המרכז הרפואי של אוניברסיטת מרילנד מזהה את משקעי השומן שמתפתחים מתחת לפני השטח של העור כמו צלוליטיס, הידוע גם בשם גומות בקתות. נשים לפתח את המצב הזה לעתים קרובות יותר מאשר גברים בגלל התמוטטות של רקמות החיבור שלהם, אשר מאפשר את השומן לגדול ולגבש גומות חן. גומות באט בדרך כלל מתחילים להופיע לאחר גיל ההתבגרות, ויכולים ליצור חספוס גלוי בעור המכונה “גבינת קוטג ‘” או “קליפת תפוזים”.

תרגיל אירובי

מחזור הדם המסכן הוא גורם אחד להיווצרות של גומות חן בקתות הגומלין הכי טוב הגומלין הפחתת התרגילים הם ארוביקה, כגון שחייה, הליכה ריצה קלה. תרגילים אלה לשפר את זרימת הדם תוך שריפת שומנים השומן בגוף שלך. הם גם להדק את השרירים תוך הפחתת כמות השומן בגוף שלך, כולל התחת שלך, אשר גם פוחתת את המראה של גומות חן.

סקוואט

תרגילי סקוואט מתמקדים ברגליים ובישבן. התחל עם הרגליים הכתפיים ברוחב זה מזה, מפנה את החלק הקדמי של הרגליים החוצה ויישר את הראש ואת עמוד השדרה בקו ישר. לאחר מכן, לכופף את הברכיים ולהזיז את הקצה האחורי לכיוון הקרקע עד הרגליים מקבילות לרצפה. בזווית זו, להשהות להדק את שרירי התחת שלך. ואז לאט לאט עם שמירה על השרירים שלך חזק.

טלטולים

Lunges להתמקד בבניית השרירים בתחת ובירכיים. בעת ביצוע הטלטלה, לעולם לא לאפשר הברך שלך להרחיב את הבוהן. התחל את התרגיל עם הרגליים ביחד. לאחר מכן, צעד קדימה עם רגל אחת לתוך עמדת הריאות. כאשר הברך שלך כפופה, הירך שלך לא צריך לרדת פחות מ 90 מעלות זווית. ואז, עם הרגל הקדמית שלך, לדחוף אחורה עד לעמוד עומד עם העקבים שלך יחד.

בעיטה חמורים

בעיטת החמור קרבות גומות חן על ידי גוון השרירים בתחת שלך, אשר יוצר מראה חלק יותר. תרגיל זה מתבצע בזמן שאתה על הידיים והברכיים. בעוד על שתי הידיים וברך אחת, לבעוט את הרגל האחורית אחורה ומעלה, שמירה על הברך כפוף בזווית של 90 מעלות במהלך כל התנועה. תביא את הרגל בחזרה אל הרצפה וחזור על חזרות רבות ככל האפשר. לשנות את הרגליים ולהמשיך את התרגיל בצד השני.

תמיד להתייעץ עם הרופא לפני תחילת התרגיל התוכנית. הוא עשוי להיות המלצות לגבי התנאים הרפואיים שלך מראש ולזהות בעיות ספציפיות שעלולות להגביל את היכולת לבצע תרגילים מסוימים. הוא יכול גם להפנות אותך פיזית פסיכיאטר, במידת הצורך, כדי לעזור לך לתכנן תוכנית התרגיל.

אַזהָרָה