תרגילים לחזה דק של גבר

כדי להחליק את חזהו, אדם צריך לשרוף יותר קלוריות ממה שהוא צורב באמצעות דיאטה ופעילות גופנית. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, הוא צריך לבצע תרגילים המתמקדים בגוף כולו. האימונים חייבים לכלול גם תרגילים אירוביים וכוחיים. תרגילי חזה מחזקים את חזהו של הגבר על ידי גוון האזור. Cardio תרגילים לשרוף קלוריות, וכתוצאה מכך הפחתת גודל החזה דרך אובדן שומן.

כדי לאבד שומן רזה החזה שלך, אתה חייב לשרוף 3,500 קלוריות עבור כל קילו אתה רוצה להפסיד. הליכה או ריצה הם קל וחופשי דרכים לשרוף קלוריות. המרכזים לבקרת מחלות ומניעתן מדווחים שאדם במשקל 154 ליברות שורף כ -460 קלוריות לשעה, בהולכה של 4.5 קמ”ש. ריצה בשעה 5 קמ”ש, אותו אדם ישרוף 590 קלוריות לשעה. ריצה ב 5 קמ”ש, גבר 154 lb. יאבד 1 £ אחרי שש שעות של ריצה. כדי להגדיל את כמות הקלוריות שנשרפו, להגדיל את עוצמת. אינטנסיביות נקבעת על ידי כמה קשה אתה עובד — כמה מהר אתה זז או את עומק השיפוע. תרגילים אירוביים אחרים, כגון רכיבה על אופניים או קפיצה חבל, גם יעזור לך לשרוף קלוריות רזה החזה שלך.

המועצה האמריקאית על תרגיל שיחות דחיפה- up תרגיל אתה לא יכול לחיות בלי. הסיבה לכך היא כי זה עובד שרירי החזה שלך, התלת ראשי ואת שרירי הליבה שלך. דחיפה- up יעזור רזה החזה שלך על ידי גוון החזה שלך שרירי הזרוע תוך שריפת קלוריות. לדחוף קופצים נוטים לדרוש יותר אנרגיה עקב ייצוב הגוף שלך חייב לספק בעת ביצוע התרגיל. אתה יכול להשתמש progressions כגון נשענת על יציבות הכדור עם הידיים או הרגליים כדי להוסיף את אמון. מתחילים יכולים לבצע גרסה שונה על ידי הנחת הידיים על משטח יציב, מוגבה.

לחץ החזה הוא דרך יעילה לבנות שרירי החזה. לחיצות חזה דורשים שימוש בספסל ובמשקל. משקולות יכול לכלול משקולות, פעמוני בר או להקות התנגדות. כדי להקטין את החזה שלך, לבצע כמות מתונה של חזרות עם כמות מתונה של משקל. האקדמיה הלאומית לרפואת ספורט ממליצה על 12 עד 25 חזרות המשתמשות ב -50 עד 70 אחוז מהכמות המקסימלית של המשקל שניתן להרים בנשיאה אחת לרזה ולצליל. כדי לראות עלייה קלה בגודל השריר, לבצע 8-12 חזרות ב 70 עד 85 אחוז מקסימום.

Thrusters squat הם תרגיל גוף מלא כי יהיה לשרוף קלוריות לבנות שרירי החזה באותו זמן. התחל על ידי סקוואט למטה בתקיעה נטיעת הידיים על הקרקע. תביא את הרגליים מאחוריך למצב דחיפה כלפי מעלה ולהושיט את הידיים ישר מתחת לכתפיים עם הגב שלך שטוח. ואז להביא את הרגליים קדימה כדי לחזור למצב squat. קם לגמרי. משוך את הכתפיים למטה ובחזרה. חזור על 10 עד 15 חזרות, או כמה שרק אתה יכול עד שאתה יכול לעבוד בדרך שלך עד 10.

ללכת או לרוץ

שכיבות שמיכה

לחץ בחזה

סקוואט