שמן דגים וטינטון

טינטון הוא צלצול, זמזום או שיבוש באוזניים. זה לא מצב בריאותי ראשוני אלא סימפטום של אחד. כל דבר מן הרעש המושרה אובדן שמיעה למחלות וסקולריות לשינויים הורמונליים יכול לתרום רעש רפאים זה. אפילו שעוות אוזניים מושפעות יכול להוביל לתסמינים. עבור אנשים מסוימים, עם זאת, הגורם המדויק הוא מעולם לא נמצא, מה שהופך טיפול קשה, אשר לעתים קרובות מוביל אותם לנסות תרופות אלטרנטיביות, אם יש ראיות שהם עובדים. התייעץ עם הרופא שלך לפני השימוש בשמן דגים או כל טיפול עצמי אחר כדי לשפר את הסימפטומים של טינטון.

עֵדוּת

ראיות לכך שמן דגים יכול לשפר טינטון הוא אנקדוטלי במקרה הטוב. לא קיימים מחקרים המקשרים תוסף תזונתי זה לכל שיפור של צלצול באוזניים. גם המכון הלאומי לחרשות והפרעות תקשורת אחרות, או המכון הלאומי לבריאות, מפרט את שמן הדגים כטיפול פוטנציאלי לטיניטוס. זה נובע סביר נובעת תועלת פוטנציאלית בטיפול במצבים אחרים הידועים לתרום צלצול באוזניים.

התפתחות

בעוד הגורם של צלצול באוזניים משתנה מאדם לאדם, כמה אנשים לפתח טינטון כתוצאה של מחלות כלי דם כרוניים, כגון לחץ דם גבוה וטרשת עורקים. לחץ דם גבוה הוא כמות חריגה של כוח המונח על הקירות העורקים כתוצאה של זרימת הדם, ואילו טרשת עורקים היא הצטמקות והתקשות של כלי הדם. שמן דגים הוכיח הבטחה בהפחתת לחץ הדם וביטול ההתקדמות של טרשת העורקים, על פי המכונים הלאומיים לבריאות. אם שמן דגים יכול לטפל בתנאים אלה, ייתכן שתראה שיפור צלצול כאשר גם הוא הגורם טינטון שלך, אחרת, זה לא סביר ליהנות.

אזהרות

תופעות לוואי של תוספי שמן דגים הם לעתים קרובות קטין, כגון ריח רע מהפה, גז, בחילות, שלשולים, צרבת, נפיחות, פריחה ו דימום מהאף. כמו כן כדאי להימנע מלקחת תוספת זו בעת שימוש בתרופה דליל דם. יש לנקוט אמצעי זהירות בעת שימוש בתוספת זו עם מחלת כבד, הפרעות דימום, סוכרת, לחץ דם גבוה ודיכאון, בין שאר התנאים. שוחח עם הרופא שלך לפני שימוש זה או כל תוספת אחרת לטיפול במצב רפואי.

המלצה

במקום עצמית prescribing שמן דגים לטיפול טינטון, לקבוע פגישה עם האוזן, האף והגרון מומחה. אנשי מקצוע רפואיים יכולים לבדוק את הראש, האוזניים והצוואר, כמו גם לבדוק את השמיעה, לחץ הדם, רמות הכולסטרול ואפילו תנועת העין כדי לקבוע סיבה פוטנציאלית של צלצול. לאחר זיהוי המקור, הרופא יכול להמליץ ​​על הטיפול המתאים.