קלוריות בתוך צ ‘ילי גבינה נקניקיות

כאשר אתה לשבור את המרכיבים של גבינה צ ‘ילי נקניקיות, אתה מוצא מקורות רבים של קלוריות. מינהל המזון והתרופות מסביר כי 40 הוא מספר נמוך של קלוריות, 100 הוא מתון ו 400 הוא גבוה עבור פריט מזון. זה מציע לך להסתכל על קלוריות מהשומן במקום רק קלוריות. הנחיות התזונה של ארה”ב לשנת 2005 לאמריקנים ממליצות לא לצרוך יותר מ -20% עד 35% מהקלוריות שלך משומן. כמו כן, חלק גדול של שומן צריך לבוא ממקורות מונו ו polyunsaturated, במקום מקורות טרנס רווי. הכל ביחד, המרכיבים של הכלב גבינה צ ‘ילי להוסיף עד 585 קלוריות, אשר נחשב גבוה על ידי תקני ה- FDA.

נקניקיה

כלב חם אחד מכיל 173 קלוריות, 140 מהן משומן, על פי עובדות דיאטה. בהתחשב בכך 36 אחוז שומן רווי כי רוב הקלוריות הן משומן, בחירה זו מזון יש יותר מדי קלוריות משומן על ידי סטנדרטים דיאטה מנחה.

לַחמָנִיָה

נקניקיות מוסיפות 110 קלוריות לכלב הגבינה הצ ‘ילי, כמות מתונה על ידי תקני ה- FDA. עשרים קלוריות אלה מקורן בשומן.

צִ’ילִי

תשעה עוז. של צ ‘ילי תוצרת בית מכילים 188 קלוריות, 81 מן השומן, על פי עובדות דיאט. אתה כנראה להשתמש פחות מ 9 אוז. על כלב צ ‘ילי, כך יהיה להפחית את הקלוריות.

גְבִינָה

אולי כדאי לדלג על גבינה על גבי, כמו 1 oz. של גבינת צ ‘דרד מגורר יש 114 קלוריות, 85 מהם משומן. אם אתה משתמש פחות, זה יהיה להפחית את הקלוריות.