על ציוד תרגיל מטריקס

חברת ג’ונסון, העוסקת בטייוואן, מייצרת קו של ציוד תרגיל מסחרי תחת המותג מטריקס. ציוד מטריקס מציע תכונות דומות למותגי כושר גדולים אחרים, אך מגיע בנקודת מחירים נמוכה מעט. מאז ראשית המאה ה -21, מטריקס גדלה לאחד המותגים הנמכרים ביותר בעולם של ציוד כושר, עם מוצרים חדשים רבים שהוכנסו כדי להשלים את הליכונים, אופניים וציוד כושר בסיסי אחר.

הִיסטוֹרִיָה

ג ‘ונסון בריאות טק יצרה ציוד התעמלות מאז 1975 מתוך בסיס הבית שלה באסיה. במאמץ לדרבן צמיחה, החברה השיקה קו מטריקס שלה מדיסון, ויסקונסין בתחילת המאה ה -21. מטריקס מייצגת כיום את יצרנית ציוד הכושר השלישית בגודלה בעולם, עם מכירות בארה”ב, אסיה, אירופה והמזרח התיכון. ג’ונסון עדיין מוכרת סוגים רבים של ציוד מגורים ומסחר קל תחת מותגים אחרים כדי לשרת בסיס לקוחות רחב.

סוגים

בנוסף הליכונים בסיסיים, מחזורים, מכונות אליפטי ו steppers מדרגות, החברה מייצרת גם שורה של ציוד כוח מטריקס תחת השם Ziva. אלה כוללים את המאמן הפונקציונלי, מאמן משקל אדם בודד, כמו גם מרובת מחסני כושר. מטריקס ידועה גם במחזור ההיברידי שלה, המשלב את הסגנון של אופניים שכיבה ומחזור אופרונט למכשיר יחיד. החברה מייצרת גם את ג ‘וני G Krankcycle, מכונת רכיבה על אופניים המיועדת cardio workouts.

בחודש מרץ 2010, מטריקס הפיקה קו של ציוד כושר. לאנס ארמסטרונג מסמן את הקו, הכולל ציוד במחיר סביר לשוק האור-מסחרי. קו המומחים של מטריקס מורכב משני מודלים הליכון, אחד מכונת אליפטי, ושלושה סוגים של מחזורי מקורה. כחלק מיוזמה זו התחייבה מטריקס לתרום לפחות 4 מיליון דולר לחקר הסרטן.

הכרה

בשנת 2009, החברה המעצבים התעשייתיים של אמריקה העניקה למטריקס את פרס מדליית מדליית ארד עבור ההליכון T7xe מבוסס על העיצוב הכולל שלה, הפונקציה והטבות לצרכן. באותה שנה, Gold’s Gym נקרא מטריקס כספק ציוד שלה השנה. מטריקס מספקת ציוד למיקומי ה- GEM’s Gym בכל רחבי ארה”ב, כמו גם להודו, לאירופה ולאוסטרליה. בשנת 2008, ארגון הבריאות העולמי, Racquet and Sportsclub Association גם בשם מטריקס חבר עמית שלה של השנה, מבוסס חלקית על מחויבות מטריקס לחדשנות.

איפה לקנות

החברה קשורה עם קבוצה מוגבלת של מפיצי כושר למכור את קו מטריקס של ציוד התעמלות. צרכנים יכולים גם לרכוש ציוד ישירות מאתר החברה. ללקוחות מסחריים, מטריקס מציעה תוכנית מיוחדת שמטרתה לספק שירות מעולה. במסגרת תוכנית זו של יתרון הלקוחות, החברה מציעה אחריות לשלוש שנים על כל המכונות, ומתחייבת לשלוח את כל חלקי האחריות בתוך 24 שעות.