לעשות ויטמינים להפריע לישון?

כשמדובר מקבל לילה טוב של שינה, תוספי ויטמין יכול להיות זאב בבגדים של כבשים. מולטי ויטמינים ותוספים אחרים יכולים למעשה להוביל לבעיות שינה מוגברת. אם יש לך בעיות מתמשכות עם מקבל מספיק לישון, לראות מומחה שינה מקומי ולא עצמית תרופות עם גלולות שינה וויטמינים.

שינה מחזורים

מחזור שינה / שינה אומר לך מתי להיות מנומנם ומתי להתעורר בבוקר, בהנחה השעון המעורר שלך לא אומר לך קודם. איזון עדין של נוירוטרנסמיטרים, אשר לשטוף את המוח עם אותות כימיים, שומר על מחזור זה. ויטמינים ותוספי מינרלים יכולים להפריע לאיזון, במיוחד כאשר מספר ויטמינים ספקים משמשים בו זמנית.

תכונות שינה של ויטמין Takers

מחקר שפורסם בשנת 2009 בכתב העת “Sleep Medicine” מצא כי אנשים אשר משתמשים באופן קבוע ויטמינים מולטי ויטמינים יש שינה גרוע יותר מאשר אלה שאינם לוקחים ויטמינים. בפרט, נוטלי ויטמינים נוטים יותר לישון יותר, יותר מקרים של התעוררות במהלך הלילה, ושיעור גדול יותר של נדודי שינה, או בעיות מתמשכות להירדם.

סיוטים

אנשים רבים משתמשים בויטמינים מסוג B כדי להגביר את חיוניותם של חלומות או לחלום צלול, על פי תומס יוסצ’אק, מחבר הספר “Advanced Lucid Dreaming”. עם זאת, ויטמינים במכלול B, כגון B6, עלולים לגרום לסיוטים כמו גם לחלומות חיים.

בִּלבּוּל

ויטמין B12 למעשה שימש לטיפול בכמה הפרעות שינה על ידי מנרמל את מחזור שינה- Wake. למרבה הצער, רבים בטעות מאמינים כי ויטמיני B הם מועילים ולכן עבור תנאי שינה אחרים, כגון נדודי שינה.

סכנות

ויטמינים אינם שפירים. הם חומרים חזקים ניתן לקחת עודף. התסמינים של מינון יתר של ויטמין B6 כוללים נשימה מהירה, אובדן תיאום שרירים, מגושמות, כאב ושיתוק זמני. אם אתה נתקל בבעיות שינה, לדבר עם הרופא שלך להביא רשימה של ויטמינים ומינרלים אתה לוקח על בסיס יומי.