יכול להתאמן יותר מדי במשקל איטי?

ככל שתבצע יותר תרגיל, כך תגדל כמות הקלוריות, ובתיאוריה, כך תשפוך את המשקל. כאשר אתה דוחף תרגיל דיאטה לקיצוניות, עם זאת, אתה יכול לזרוק את הגוף שלך מתוך איזון להאט את ההתקדמות שלך במשקל. פעילות גופנית משפר את הבריאות שלך, אבל משקל נמוך כושר לא בהכרח רשת. כמה ספורטאים האליטה שוקלים יותר תפוחי אדמה הספה מי הם באותו גובה וגיל. התייעץ עם הרופא שלך לפני תחילת כל תרגיל חדש או תוכנית דיאטה.

אתה שומר על משקל בריא על ידי שמירה על איזון קלורי – מספר הקלוריות שאתה לבלוע התאמת מספר קלוריות אתה לשרוף את כל יום. כאשר אתם אוכלים יותר קלוריות ממה שאתה צריך, אתה לאחסן את עודף בצורה של רקמת שומן ואתה לעלות במשקל. לעומת זאת, אתה לרדת במשקל כאשר יש לך גירעון קלורי יום אחרי יום. קילוגרם אחד של עודף משקל שווה 3,500 קלוריות, ולכן כאשר אתם אוכלים 500 קלוריות פחות ביום ממה שאתה לשרוף, אתה מאבד 1 £ משקל בשבוע. פעילות גופנית מגדילה את מספר הקלוריות שאתה צורב ביום ויכולה לסייע בהפחתת משקל.

אתה צריך מספר מסוים של קלוריות כל יום רק כדי לשמור על תפקודי הגוף הבסיסיים שלך כגון נשימה ועיכול. קצב חילוף החומרים המנוחה שלך קובע את הצורך, הגיל, המין והמשקל הנוכחי עוזרים לקבוע את המספר הזה. פעילות גופנית לוקחת אנרגיה בצורה של קלוריות, ואתה מגדיל את הדרישות המטבוליות היומיומיות שלך עם פעילות גופנית. פעילות גופנית נושאת משקל מסייעת גם לבנות מסת שרירים רזה, וכאשר משולבים עם דיאטה מופחתת קלוריות, מחליף רקמת השומן, מערכת הבריאות הכללית Marquette מסביר באתר האינטרנט שלה. בגלל מסת שרירים רזה שורף יותר קלוריות מאשר רקמת השומן, את חילוף החומרים שלך מגביר ואתה לשרוף יותר קלוריות ליום. בתיאוריה, תרגילי איבוד משקל הרזיה. Overdoing זה, אם כי, יכול לגרום למספרים על הסולם שלך להישאר אותו או אפילו לעלות.

אתה צריך אנרגיה כדי לתרגל פעילות גופנית אינטנסיבית, כאשר אתה קיצוץ דרסטי על צריכת הקלוריות שלך, הגוף שלך מרגיש צרות. בהעדר פחמימות השרירים שלך צריך להמשיך לתפקד, הגוף שלך metabolizes רקמת השומן. כאשר הגוף שלך לא יכול לגשת רקמת השומן, זה למעשה אוכל את רקמת השריר שלך כדי לעמוד בדרישות לשים על זה במהלך התרגיל. תרגיל רב מדי בשילוב עם תזונה מעט מדי מעמיד את הגוף במצב רעב, הוא סוגר את חילוף החומרים שלך כדי להגן על עצמו. אתה הופך עייף לאבד את הסיבולת. במקום לשרוף יותר קלוריות, הגוף שלך מוריד את הצרכים שלו ומאחסן יותר שומן. אתה מפסיק לרדת במשקל ואתה יכול להפחית בחזרה קלוריות בתגובה לדוכן הרזיה, המשך המעגל הקסמים.

כאשר אתם אוכלים דיאטה בריאה כדי לתרגל פעילות גופנית אינטנסיבית ומתמשכת, אתה בונה כוח וסיבולת. אתה בונה מסת שרירים רזה ושורף שומן. זה כוח מוגבר מסת שריר לא בהכרח להוביל להמשך הירידה במשקל, כי, כי רקמת השריר הוא צפוף יותר שומן. אינץ ‘עבור אינטש, שריר שוקל יותר, כך שגם אם אתה נראה רגיש ולהרגיש fitter, המשקל שלך יכול להישאר זהה או אפילו לעלות, המרכזים לבקרת מחלות ומניעת להסביר.

מאזן קלורי

תרגיל ומטבוליזם

אנרגיה הגירעונות

בניין כושר