יכול ויטמינים מסוימים לעזור לדכא את התיאבון?

ויטמינים לא יכול למלא את הבטן פיזית, אבל חלק מהם לעשות תפקיד בוויסות התיאבון שלך. ודא שאתה עונה על הצרכים היומי שלך ויטמין עשוי לעזור לשמור על הרעב במפרץ כאשר אתה בעקבות דיאטה דלת קלוריות. התייעץ עם הרופא שלך כדי לדון תזונה ותוספות צרכים לפני ביצוע שינויים בתזונה.

ויטמינים B ידועים לסייע להפוך מזון לאנרגיה, אבל כמה מהם, כלומר תיאמין, ניאצין וויטמין B-6, גם לעזור התיאבון שלך. שני תיאמין ו ניאצין לנרמל את התיאבון, בעוד ויטמין B-6 מעורב בייצור של סרוטונין, שהוא הורמון המסייע בשליטה הרעב. הקפדה לכלול בשר, דגנים מלאים וקטניות בתזונה שלך יכול לעזור לך לקבל אלה ויטמין B רעב השליטה.

כמו ויטמין B-6, ויטמין C גם משחק תפקיד בייצור של סרוטונין, אשר עשוי להפוך אותו ויטמין חשוב לשליטה התיאבון. כדי לוודא שאתה מקבל את מה שאתה צריך, הקפד לכלול מזונות עשירים ויטמין מסיס במים כגון תפוזים, אשכולית, קיוויפרו, פלפלים, ברוקולי, תרד, עגבניות ואפונה. רוב המבוגרים בארצות הברית לא מתקשים לענות על הצרכים היומיומיים של ויטמין C, על פי אוניברסיטת קולורדו.

למרות שהמחקר הוא ראשוני מאוד, לא מקבל מספיק ויטמין D בתזונה שלך עלול לגרום לך רעב. על פי ויטמין D המועצה, רמות נמוכות של ויטמין D קשורים עם רמות גבוהות של leptin. Leptin הוא הורמון מדכא תיאבון, והוא תיאוריה כי אנשים שמנים הם עמידים ללפטין ויש להם רמות גבוהות יותר בדם שלהם, על פי מאמר 2007 שפורסם ב השמנה סקירה. רוב האמריקאים לא מקבלים מספיק ויטמין D בתזונה שלהם, על פי משרד תוספי התזונה. קבל ויטמין D שלך מן חלב מועשר יוגורט, חלמונים, דגים שומניים כגון סלמון ופטריות חשופים אור אולטרה סגול.

נטילת מולטי ויטמין עשוי להיות מועיל עבור תיאבון שליטה כאשר אתה בעקבות דיאטה דלת קלוריות. מחקר שפורסם ב – 2008 Journal of Nutrition מצא כי נשים בעקבות דיאטה להורדת משקל דיווחו על רעב פחות כאשר הוסיפו מולטי ויטמין. המחקר ציין גם כי גברים איבדו משקל רב יותר כאשר לוקחים תוספת מולטי ויטמין. אבל הגברים לא דיווחו על רעב פחות. האקדמיה לתזונה ודיאטטיקה מציעה לך לקחת מולטי ויטמין אם אתה אוכל תחת 1,600 קלוריות ביום.

תיאמין, ניאצין וויטמין B-6

ויטמין סי

ויטמין די

מולטי ויטמין על דיאטה דלת קלוריות