אתה שוקל יותר יום לאחר אימון כוח?

תנודות משקל שכיחות ומתרחשות ממגוון סיבות. אפשר לשקול יותר את היום לאחר הרכבת כוח, אם כי זה בדרך כלל בגלל שינויים זמניים. אין זה סביר כי לילה אתה יכול “לזכות” ארבעה קילו של שריר או שומן. סביר יותר שתנודת המשקל נובעת מסיבה שאינה שגרת הכוח שלך ביום הקודם.

עלייה במשקל

עלייה במשקל אמיתי מתרחשת כאשר אתה אוכל יותר קלוריות מאשר לשרוף. פאונד אחד שווה 3,500 קלוריות. אז אם אתה לא הולך לישון וללכת על binge לילה, אין זה סביר כי אתה יכול לצרוך מספיק קלוריות ביום אחד באמת לעלות במשקל. אם המשקל שלך השתנה, זה לעתים קרובות יותר מאשר לא רק תגובה זמנית למשהו הגוף שלך מנוסה.

כוח לאחר אימון כוח

אימון כוח, מסביר WWLP.com, גורם דמעות מיני בשרירים שלך, וזה איך מתרחשת התפתחות השריר. דמעות אלה, לעומת זאת, יכול להוביל החזקת נוזלים בשריר, אשר עשוי להימשך כמה ימים ויכול להסביר מדוע אתה שוקל יותר לאחר להרים משקולות. שריר גם שוקל יותר שומן, והגוף יכול להגיב באופן זמני על אימון משקולות כפי שהוא מאזן את הרווח שריר עם הפחתת שומן בגוף.

צריכת מים

אנשים בדרך כלל שותים יותר מים בזמן שהם פעילות גופנית ואחרי, מה שמוביל לתכולת מים מוגברת באופן זמני בגוף. להיפך, אם לא שתית מספיק מים בזמן שאתה מרים משקולות ואתה מיובש, הגוף שלך עשוי לשמור על נוזל. בנוסף, שינויים הורמונליים בגוף, בייחוד אצל נשים, יכולים לגרום לתנודות מים יומיות, אשר אינן משקפות אובדן שומן או רווח שרירים.

תנודות אחרות

עלייה במשקל יכולה להתרחש מתוך אכילה או שתייה יותר ממה שאתה חושב שאתה. במיוחד לאחר עבודה קשה, לפעמים אתה חושב שאתה “מגיע” חלק גדול יותר. מזונות מלאים בסודיום יכולים גם לגרום לקפיצה בסולם. לקבלת האינדיקציה הטובה ביותר במקום שבו משקלך עומד, שקלו את עצמכם רק פעם בשבוע במקום בכל יום. האם זה בעקביות בבוקר, רצוי ללא בגדים, ולפקח על השינויים במדידות שלך גם כן. עלייה במשקל נכונה תתרחש על ידי השגת שריר או שומן ו מספיק קלוריות מספיק כדי לתמוך בו.