אתה יכול לקחת ויטמין E & אספירין יחד?

ויטמין E, אשר אתה יכול להיות בליעה עם הארוחות שלך או לקחת כתוסף, הוא נוגד חמצון, כלומר זה עוזר להגן על התאים מפני מזהמים סביבתיים רעילים ואת תופעות הלוואי האפשריות של מטבוליזם. אספירין, אשר הרופא שלך עשוי להמליץ ​​לעזור לך להגביל את הסיכון להתקפי לב או שבץ, מסווגת כתרופה. עבור כל תוספת שתקבל, עליך לבדוק עם הרופא שלך על אינטראקציות מזיקות אפשריות עם תרופות שאתה עלול לקחת, כולל אספירין.

סיכונים של נטילת ויטמין E ואספירין יחד

לדברי Drugs.com, אתה צריך לדבר עם הרופא שלך על שימוש משלים ויטמין E במינונים יותר מ 400 יחידות ליום אם אתה לוקח תרופות נוגדות טסיות או נוגדי קרישה, או אם אתה חסר ויטמין K, כי כזה מנה של ויטמין E יכול להגביר את הסיכון לדימום. אספירין במינון נמוך הוא תרופה נגד טסיות, בעוד קומדין, הידוע גם בשם קומדין, הוא נוגדי קרישה. כמה סימנים שאולי יש לך בעיה דימום לוקח גם אספירין וויטמין E ספקים הם דימום באף, דימום החניכיים, דם בשתן או בצואה, קושי ריפוי מחיתוך, כאב, נפיחות, כאב ראש סחרחורת.

היתרונות של שילוב ויטמין E ואספירין

הן אספירין במינון נמוך והן כמות מתונה של ויטמין E יש יתרונות בנפרד ורק לעתים רחוקות לגרום לבעיות אם נלקח באותו זמן. אחד היתרונות של שילוב השניים דווח ב -2005 בכתב העת “Neuroscience”. במחקר, חוקרים הוכיחו שחזירי ים שניתנו לאספירין וויטמין E, כל עוד שלושה ימים לאחר שחשיפה גבוהה לרעש יכלו להפחית את אובדן השמיעה שלהם נזק לתאי שיער.

ויטמין E, אספירין ומחלות לב וכלי דם

מחקר שפורסם ב “American Journal of Clinical Nutrition” בשנת 1995 מצא כי משתתפים שלקחו ויטמין E ואספירין היו פחות מקרים כמו שבץ מאשר משתתפים שלקחו אספירין בלבד. עם זאת, מחקרים אחרים בחנו רק את ההשפעות של ויטמין E ואספירין בנפרד ולא בשילוב, כך, נכון לשנת 2007, איגוד הלב האמריקני, או AHA, כבר לא ממליץ על תוספי ויטמין E כמניעה למחלות לב. עם זאת, הארגון ממשיך להמליץ ​​על שימוש יומי במינון נמוך של אספירין לאלו הנמצאים בסיכון למחלת לב.

יסודות ויטמין E

ויטמין E מגיע בצורות רבות אבל זה רק טופס אלפא טוקופרול כי באמת יתרונות הבריאות שלך. משרד תוספי התזונה, או ODS, מפרט 15 מ”ג – או 22.4 IU – ליום כגודל התזונה המומלץ למבוגרים. כמה מקורות מזון טובים של ויטמין E הם אגוזים, כגון אגוזי לוז, בוטנים ושקדים, זרעים, כולל גרעיני חמניות, שמן צמחי, כגון חמניות ושמן חריע, וירקות ירוקים עלים כמו תרד.

אספירין מזה זמן רב משמש משכך כאבים, אם כי יש לו מספר תופעות לוואי אפשריות, כולל בחילות, הקאות, כאבי בטן וצרבת. אם אתם בסיכון למחלות לב או אם כבר יש התקף לב, AHA ממליץ לדבר עם הרופא שלך על נטילת מינון יומי של עד 325 מ”ג של אספירין. אספירין במינון נמוך עשוי גם לסייע במניעת שבץ על ידי שמירה על טסיות הדם בדם מלהיות דביק מדי, המוביל סתימת העורקים שלך.

אספירין סיכונים והטבות