תרגיל אירובי כאשר חולה

כאשר אתה מקבל הולך עם שגרת האימון, יורד עם מחלה באמת יכול להגדיר אותך בחזרה. לפעמים לקום מהמיטה ולקפוץ על ההליכון יכול לעזור הסימפטומים שלך, אבל פעמים אחרות זה יכול להחמיר את המחלה. קח את הסימפטומים בחשבון בעת ​​קביעת אם אתה צריך תרגילים כאשר אתה חולה.

כאשר זה בסדר

כדי לקבוע אם אתה צריך לממש, לעשות את “מעל הצוואר” לבדוק. אם הסימפטומים שלך הם מעל צוואר, כגון נזלת, גודש באף, כאב גרון קטין או סימפטומים אחרים של הצטננות, זה בסדר לממש. פעילות גופנית יכולה אפילו לעזור לשפר את הסימפטומים שלך על ידי פתיחת מעברי האף שלך, אשר באופן זמני משפר את הגודש.

מתי לנוח

אם הסימפטומים שלך מתחת לצוואר, לדלג על חדר הכושר. זה כולל גודש בחזה, שיעול אינטנסיבי או קיבה כועסת. בנוסף, אם יש לך חום או כאבי שרירים מכאיבים, לשמור על מנוחה. עם זאת, זה מעל או מתחת לצוואר הכלל הוא לא תמיד במקום. אם יש לך תסמינים חמורים מעל הצוואר, כגון כאב גרון כואבת מאוד, לנוח עד התסמינים שככו. בנוסף, לחשוב על אנשים אחרים בחדר הכושר. אם הסימפטומים שלך מדביקים, אתה עלול להסתכן בהדבקת אחרים. לכן, אם אתה מודאג אתה יכול להיות התעטשות על כל אליפטי, להתאמן בבית או לקחת הפסקה מהתעמלות.

ההשלכות

בעת קבלת ההחלטה שלך, יש לזכור כי לפעמים פעילות גופנית יכולה להיות השפעה שלילית על הגוף שלך. תרגיל אירובי מגביר את קצב הלב ואת הטמפרטורה הליבה שלך, כמו גם גורם לך לאבד מים דרך זיעה. זה בסדר כאשר אתה בריא, אבל אם יש לך חום, טמפרטורת הליבה של הגוף שלך כבר הרים. העלאת זה עוד יכול להיות מסוכן, על פי אתר הבריאות Fitday. אתה גם לא רוצה להתייבש כאשר אתה חולה.

שינויים

אם אתה לממש כאשר חולה, לשנות את עוצמת ומשך האימון שלך ככל 50 אחוזים. לדוגמה, אם אתה בדרך כלל לרוץ על פעילות אירובית, ללכת במקום. הקשיבו לגוף שלכם – אם הסימפטומים שלכם משתפרים לאחר 5 עד 10 דקות, אתם יכולים להגביר את האינטנסיביות. אם אתה מתחיל להרגיש סחרחורת, חלשה או בחילה, הגוף שלך אומר לך לקחת הפסקה.