סיידר תפוחים, אצה, ויטמין B6 & לציטין לירידה במשקל

מנסה לרדת במשקל משפיע על מיליוני אמריקאים בכל יום. רק המחשבה על ירידה במשקל יכולה לגרום קצת רתיעה. אין גלולה נס בחוץ כדי לעזור לך לאבד את כל המשקל שלך לשמור על בריאותך. עם זאת, כמה תוספי מזון טבעיים עשויים לסייע בירידה במשקל שלך. זה חיוני כדי להתייעץ עם רופא מקצועי או בריאות כדי להדריך אותך הן תזונתיים שלך ואת היתרונות הבריאותיים. זה עשוי גם להיות מועיל לבדוק עם מאמן אישי, כדי לעזור לך לשלב את התרגיל לתוך חיי היומיום שלך. להיות פעיל עוד חלק חשוב של כל ירידה במשקל או תוכנית תחזוקה במשקל.

קתרין זרגצקי, מזכירת התזונה של “מאיו קליניק”, טוענת שיש מעט הוכחות מדעיות לכך שחומץ תפוחים יכול לעזור לרסן תיאבון או לשרוף יותר שומן. Zeratsky מציע לאכול מזונות בריאים, כגון פירות, ירקות, דגנים מלאים ומקורות רזים של חלבון. היא גם מציעה לשלב פעילות גופנית לתוך שגרת היומיום שלך כדי לעזור לירידה במשקל שלך.

אצה היא סוג של אצות כי ניתן לאכול גלם, אבל זה בדרך כלל מיובשים, מגורענים או הקרקע לתוך אבקה. הוא זמין גם בצורת נוזלים שניתן להוסיף למים שלך או משמש כתמצית לטעם, אומרת פיליס א. באלאץ ‘, מחברת “מרשם לריפוי תזונתי”. קלפ משתמשת בטיפול בבעיות בבלוטת התריס, בשל לתכולת היוד שלה, והוא שימש לטיפול במצבים כגון השמנת יתר.

ויטמין B6, הידוע גם בשם pyridoxine, מעורב יותר פונקציות הגוף אז כמעט כל חומר מזין אחר, אומר Balch. זה משפיע על הבריאות הנפשית והפיזית שלך. ויטמין B6 מועיל אם אתה סובל החזקת מים ומסייע קליטה והטמעה של שומנים וחלבונים. Balch גם מציין כי ויטמין B6 מעשים כמו משתן קל יכול לעזור בירידה במשקל.

לציטין הוא סוג של שומנים הדרוש לכל תא חי בגוף האדם, קובע Balch. לציטין מאפשר לשומנים, כגון כולסטרול, להתפזר במים ולהוציא מהגוף. אתה יכול לזלף 2 כפות. Lechithin גרגרי על דגנים ומרקים או להוסיף אותם מיצים או לחם. נטילת קפסולה אחת של 1200 מ”ג לפני כל ארוחה מסייעת בעיכול שומנים וקליטת ויטמינים מסיסים בשומן, אומר Balch.

האנרגיה בגוף מאוחסנת כמשקל ומגיעה משלושה מקורות. חלבון ופחמימות תורמים רק 4 קלוריות לגרם. שומנים מספקים 9 קלוריות לגרם. השמנה משומנים היא קלה פי שניים מפחמימות וחלבונים. שומן הוא גורם מרכזי בהאטת חילוף החומרים שלכם. מזון מעובד, כגון סוכרים מזוקקים וקמח, הם גם האשם. מזער את צריכת השומן שלך. לאכול תזונה בריאה. לפתח הרגלים בריאים ופעילות גופנית כדי לעזור לירידה במשקל שלך.

חומץ תפוחים

אַצוֹת יָם

ויטמין B6

לציטין

שיקולים