האם זנגביל לגרום צרבת?

השורש של צמח זנגביל, או Zingiber officinale, יש היסטוריה ארוכה בטיפול בהפרעות עיכול. השורש הארומטי והחריף מעט הוא גם מקור מזון בשימוש נרחב בבישול אסייתי ומזרח תיכוני. בעוד ג ‘ינג’ ר הוא צמח של בחירה לטיפול בבטן קלקול, זה עלול לגרום צרבת במינונים גבוהים. ראה את הרופא אם צרבת נמשכת, ואל תשתמש זנגביל עצמית לטפל במצב רפואי.

צַרֶבֶת

זה מתחיל עם תחושה בוער מאחורי עצם החזה שלך, כי עלול להחמיר אם לשכב או להתכופף. צרבת אינה משפיעה על הלב שלך, במקום זה, זה סימפטום של חומצת הקיבה מגבה לתוך הוושט שלך, הצינור שנושא מזון מהפה אל הבטן.

השפעת ג’ינג’ר על העיכול

ג ‘ינג’ ר, המשמשים מעגלים צמחיים כדי להפחית בחילות והקאות, משמש כטיפול העיכול לטיפול זעזועים בטן על ידי הגדלת מיצי מרה ומיץ, על פי “PDR עבור תרופות צמחיות.” ג’ינגרול ו shogaol הם המרכיבים הפעילים של זנגביל אחראי אפקט ברוב המקרים, זנגביל מרגיע את הבטן ומקדם אכול.

מינון / שיטה

מבוגרים יכולים לקחת עד 4 גרם של ג’ינג’ר מדי יום כדי להקל על בחילה או בטן חמוצה. סכום זה מייצג סך של כל המקורות של זנגביל, כולל עוגיות זנגביל ג’ינג’ר אייל. זנגביל זמין כמו שורש טרי, אשר עשוי להיות מגורד ומשמש מזון העונה או להכין תה צמחים, בצורת כמוסות יבשים או כתמצית נוזלית. במינונים אלה, זנגביל לא סביר לגרום צרבת.

מינון גבוה צרבת

במינונים גבוהים מ -4 גרם ליום, תופעות לוואי עלולות להתרחש, כולל צרבת קלה, מציין המרכז הרפואי של אוניברסיטת מרילנד. תופעות לוואי נוספות עשויות לכלול גיהוקים וקיבה מוטרדת, והן נוטות פחות להתרחש אם אתה משתמש בקפסולות זנגביל במקום בג’ינג’ר טרי. אם אתה נתקל צרבת, להפסיק לקחת זנגביל לבקר אצל הרופא שלך. אנשים עם הפרעות דימום ואלה הנוטלים תרופות מדללות דם לא צריכים לקחת זנגביל אלא אם כן הם מכוונים לעשות זאת על ידי הרופאים שלהם. אל תתן זנגביל לילדים.